جوانسازی و زیبایی

خدمات پوستی

درمان تمام عارضه های پوستی و ارائه خدمات تخصصی پوست و مو جهت زیبایی توسط مجموع پزشکان متخصص و حاذق. تمامی اجزای صورت انسان به گونه ای طراحی شده اند که همگی کنار هم بتوانند صورتی زیبا به وجود بیاورند. حال اگر کوچکترین نقصی در هرکدام از آنها رخ بدهد تأثیر زیادی بر روی زیبایی خواهد گذاشت.

حتماً قبل از اینکه برای تزریق ژل اقدام کنید از مشاوره دکتر کمک بگیرید و در مورد مراقبت های بعد و قبل از عمل ژل های مورد نیاز و …. سوال کنید.

لیزر سلولیت های بدن

پوست انسان خارجی ترین لایه بدن است که در معرض عوامل محیطی قرار داشته و در نتیجه کوچکترین شرایط نامسائدی می تواند منجر به عارضه هایی در پوست گردد، اما گاهی بافت های بدن دچار مشکلاتی می شوند که به صورت برآمدگی های روی پوست نمود پیدا می کنند، برای مثال می توان به سلولیت اشاره نمود که امروزه لیزر سلولیت های بدن به عنوان به روزترین و پرکاربردترین روش های درمان این عارضه است.

زاویه دار کردن فک و صورت

آیا دوست دارید صورتتان  شبیه این تصویر شود V شکل یا زاویه دار که با نام صورت بادامی یا بیضی شکل نیز شناخته می شود. امروزه این امکان برای شما وجود دارد تا در خانه ی زیبایی پوست شرق تهران با استفاده از روش های درمانی مختلف صورت و فک را می توان با روش های مختلفی انجام داد، از جمله کوچک کردن فک، لاغر کردن صورت و بزرگ و برجسته کردن چانه و گونه از طریق تکنیک های مختلفی مانند بوتاکس، تزریق ژل، کار با دستگاه Inmode ، لیفت نخ و … انجام دهید.

از بین برن جای جوش و اسکارهای عمیق

  1. میکرونیدلینگ: روشی است که شامل استفاده از سوزن های باریک جهت ایجاد صدها حفره بسیار نازک روی پوست است. طرفداران میکرونیدلینگ ادعا می کنند این روش می تواند اکثر مشکلات پوستی از جمله چین و چروک، جای جوش، جای زخم های قشر خارجی پوست را درمان کند.

میکرونیدلینگ توسط یک قلم که سر آن سوزن های ریزی تعبیه شده و باعث ایجاد حفره های نازک روی قشای خارجی پوست می شود.

با ایجاد سوراخ های میکرونی روی پوست شرایطی را ایجاد می کند تا سرم های مخصوص بتواند جذب قشای داخلی پوست شده تا نتایج بهتری را جهت ترمیم و بازسازی پوست ایجاد کند.

  1. سابسیژن: سابسیژن چیست که جای جوش را نابود می کند؟

سابسیژن روشی است ساده، سرپایی و بی خطر، با یک مکانیسم متفاوت و اساسی در درمان اسکارهای فرورفته نظیر؛ جای جوش، جای بخیه و آبله مرغان. سابسیژن و RF در کنار هم بهترین درمان محسوب می شود. روش آن آزاد کردن بافت های همبندی یا بافت های فیبروتیک استفاد می شود.

مزوتراپی

مزوتراپی یک درمان غیر جراحی در حیطه ی پزشکی زیبایی است و در حقیقت استفاده از دوزهای کم دارو و با تزریق های مکرر در ناحیه مورد نظر است. روشی که تا حدودی تهاجمی به شمار می رود. داروهای مورد استفادده در مزوتراپی شامل داروهای: عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و امینو اسیدها هستند. مزوتراپی روش بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است و با زندگی روزمره مراجعه کنندگان تداخلی ندارد.

مزوتراپی در درمان ریزش مو و آب کردن چربی های شکم، غبغب، بغل ران و ….. مؤثر است.

لیفت و رفع چین و چروک

  1. لیفت با دستگاه: دستگاه فورما جهت مراقبت، جوانسازی پوست و و سلولیت بدن با رساندن دمایی مناسب و مؤثر به ۴۰ درجه سانتی گراد موجب تحریک کلاژن سازی می شود.
  2. لیفت با کشیدن نخ: کشیدن پوست به همراه قراردادن نخ در پوست، یک روش بدون نیاز به جراحی ایمن و غیر تهاجمی است که پوستی لطیف، طبیعی و زیبا را به ارمغان می آورد. در این روش با نخ از نخهای مخصوصی استفاده می کنند که استریل بوده و قابلیت جذب در پوست را دارند. این نخ ها در زیر پوست قابل رویت نمی باشد. زمانی که نخ ها در جای خود قرار گرفتند فرآیند کلاژن سازی طبیعی پوست و سلول سازی با اثر جذب شدن نخ در بدن فعال تر می شود. این روش می تواند افتادگی و رفع چین و چروک پوست را در اطراف گونه، خطوط فک و گردن و دور دهان را بسیار سریع تر نسبت به روش های معمول از بین ببرد. در همین راستا لیفت صورت با نخ هایی که از جنس هیالورونیک اسید هستند (مانند نخ سیلوئت) و … انجام می شود.