مراقبت های پوستی

خدمات اسکین کر (Facial)


مهمترین قسمت مراقبت از هر نوع پوست، ترمیم و بازسازی سلول های آسیب دیده در گذشته و مقاوم نمودن در برابر آسیب های بعدی می باشد.
مهم نیست پوست شما چه نوعی است و یا از چه نوع مشکل پوستی رنج می برید! مهم این است که تا داشتن پوستی ایده آل تنها چند قدم فاصله است. به سادگی 1-2-3 ما در این مرکز گرد هم آمدیه ایم تا شما را برای داشتن پوستی زیبا و یالم در محیطی آرام و با استفاده از بهترین محصولات بهداشتی و درمانی یاری دهیم.
این خدمات شامل چند پکیج مختلف و با کارایی متفاوت می باشد که طببق یک پروتکل مشخص توسط متخصص و مشاور پوست و زیبایی شما اجرا می شود. لازم به ذکر است که در همه ی این پکیج با کلیه ی خدمات پاکسازی و آبرسانی و ماساژ یکسان می باشد.

1- پکیج درمانی آبرسان:

در این درمان مشکل کم بود آب پوست شما به دلیل شرایط آب و هوا و یا تغذیه ایجاد می شود، طی چند جلسه درمان می گردد و شما در همان جلسه اول شاهد شادابی و سلامت پوست خود خواهید شد.

2- پکیج درمانی لیفت:

در این درمان با استفاده از بهترین محصولات حالت افتادگی پوست شما که به علت سنف مسائل هورمونی یا ژنتیکی و یا محیطی ایجاد می گردد تا حد زیادی بهبود پیدا کرده و شما از جلسه دوم درمان متوجه تغییرات زیادی در کشیدگی و تایتینگ پوست خود خواهید شد.

3- پکیج درمانی ضد لک:

در این پکیج با استفاده از بهترین محصولات لک ها و کک و مک صورت شما که به هر دلیلی ایجاد شده تا حد زیادی بهبود پیدا خواهد کرد.

4- پکیج درمانی آکنه و منافذ باز:

در این درمان با استفاده از محصولات تخصصی تا حد زیادی مشکلات آکنه و یا منافذ باز شما بر طرف خواهد شد.

5- پکیج جوان ساز دست:

این پکیج برای جوانسازی و شادابی پوست دستان شما که تاثیر بسزایی در جوان و زیباتر نشان دادن شما خواهد داشت.

لازم به ذکر است که تداوم در کلیه ی درمان ها رکن اصلی برای رسیدن به مقصود نهایی شما یعنی جوانی و زیبایی می باشد و استفاده از هر کدام از این پکیج ها با نظر و صلاحدید مشاور پوسست و زیبایی این مرکز است.

error: Image is protected !!