درباره ما

درباره ما

کلینیک زیبایی Glamor


مجموعه کلینیک های زیبایی Glamor، در بر گیرنده کلینیک های فوق تخصصی و تخصصی در حوزه های
الف: جوانسازی و زیبایی
ب: لاغری و فرم دهی
ج: لیزرتراپی
در تهران می باشد.
خدمات ارائه شده در این مرکز پزشکی توسط پزشکان متخصص و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاه های روز دنیا صرفا از امریکا و اروپا و حداکثر تکنیک ها و تجهیزات سال 2017 و دارای استانداردهای FDA امریکا و CE اروپا و بر اساس ساختار کاملا علمی می باشد.
اعتقاد قلبی داریم محیط، پرسنل، پزشکان، دستگاه ها و تکنولوژی های مورد استفاده در این مرکز، لایق مراجعین و دوستان عزیزی است که برای سلامت و زیبایی و جوانی خود اقدام و ارزش بی نظیری قائل هستند.


منشور اخلاقی کلینیک زیبایی Glamor


ما کارکنان Glamor به منظور تکریم ارباب رجوع و دستیابی به اهداف والایمان که ارائه ی خدمات مطلوب و انسان دوستانه و درخور شأن مراجعین می باشد، خود را متعهد به اجرای منشور اخلاقی زیر می دانیم:
1- در محیط کلینیک از پوشش مناسب، تمیز و سازگار با فرهنگ غنی ایرانی استفاده کرده و در جهت ایجاد فضایی دلپذیر، تمیز، آرامش بخش و مناسب با شئونات انسانی تلاش خواهیم کرد.
2- در انجام وظایف محوله جدیت ،صداقت ،دقت و پشتکارداشته، وقت شناس بوده و همیشه در محل کار به موقع حاضر خواهیم بود و با مراجعین و همکاران با نهایت ادب و احترام برخورد خواهیم کرد.
3- ما تلاش خواهیم کرد که در جلب رضایت مراجعین بهترین باشیم و در برخورد با مراجعین ، خوشرو، مهربان ، خویشتن دار، انتقادپذیر و همچنین شنونده ای دقیق ،صبور و پاسخگو باشیم.
4- از اعمال نظر شخصی در حین انجام کار پرهیز نموده و امین اسرار مراجعین و کارفرما خواهیم بود.
5- ما تلاش خواهیم کرد در استفاده از اموال کلینیک، نهایت دقت و امانتداری را اعمال نماییم.
6- با شرکت در کلاسهای آموزشی ،مطالعه و تحقیق سطح دانش و مهارتهای خود را روز به روز بالاتر خواهیم برد.
7- ما خود را موظف به کمک ، راهنمایی و ارائه صادقانه اطلاعات مورد نیاز مراجعین محترم میدانیم .
8- ارتقای کیفیت کار، رعایت اصول ایمنی و بهداشت محیط کار را همواره مدنظر قرار خواهیم داد.